Czas Poruszenia

Czym jest Czas Poruszenia?

Czy jesteś spragniony BOŻEGO PORUSZENIA? Pragniesz zobaczyć manifestację chwały, doświadczyć Bożej obecności w nowy, świeży sposób?
Czy jesteś gotowy zrobić krok naprzód, pójść jeszcze głębiej?

Wierzymy, że wkraczamy w sezon wylania Bożej chwały, jakiego jeszcze nie doświadczyliśmy w naszym narodzie! Nadchodzą nowe czasy dla Polski, dni niesamowitego Bożego nawiedzenia.

„Czas Poruszenia” to seria wydarzeń, podczas których ludzie płonący pasją dla żywego Boga zjeżdżają się z całej Polski, by wspólnie oddać chwałę Jezusowi. Wszystko to ma miejsce w samym sercu naszego kraju — w Warszawie.

To czas naładowywania duchowych baterii, ponadnaturalnego odświeżenia i doświadczenia Bożego dotyku w zupełnie nowy sposób.

Bądź przygotowany na 2 niesamowite dni w całości poświęcone Jezusowi! Uwielbienie, modlitwa i dużo budującego Słowa — tego możesz się spodziewać na Czasie Poruszenia!

Duch Święty jest gotowy i chce poruszać się w swoim Kościele każdego dnia. On jest tym, który nas wyposaża, przychodzi z odpowiednim słowem we właściwym czasie i wprowadza w miejsca, które przeznaczył dla nas Bóg.

Bez względu na to, z czym przyjechałeś, jednego możesz być pewny — nikt nie wychodzi niezmieniony ze spotkania z żywym Bogiem!