Dołącz do nas, by pomóc na This Is Our Time 2023

This Is Our Time 2023 już coraz bliżej – wierzymy, że dla tysięcy ludzi będzie to niesamowity czas uwielbienia i spotkania się z Bogiem. Nie uda się to jednak bez setek zaangażowanych wolontariuszy! Dołącz i stań się błogosławieństwem nie tylko dla innych, ale również dla siebie – w nowym wymiarze dawania.

Zespoły:

 

HOST TEAM

Potrzeba: 65 os.

Jeśli pragniesz mieć realny wpływ na to wydarzenie i masz serce gospodarza lub jesteś osobą, która patrzy szerzej i lubisz, kiedy inni ludzie czują się dobrze — ten team jest dla Ciebie!
Tutaj? Wiele się dzieje! Zajmujemy się przygotowaniem sali,  pilnujemy porządku podczas przebiegu sesji, dbamy i wygląd tego miejsca oraz o przyjęcie wszystkich uczestników z uśmiechem.  

NOF Store

Potrzeba: 20 os.

NOF Store to przestrzeń stworzona po to, aby przesłanie przebudzenia nieść poza granice budynku kościoła. Tworzymy miejsce z wartościowymi materiałami chrześcijańskimi, zaprojektowane we współczesnym designie. W asortymencie mamy m.in. kolekcje ubrań, torby, przedmioty codziennego użytku i wiele więcej! Od kilku miesięcy współpracujemy z księgarnią Szaron, w której ofercie można znaleźć wiele ciekawych książek.
NOF Store działa prężnie! 

REJESTRACJA

Potrzeba: 20 os.

To miejsce, gdzie zarówno nowe osoby jak i stali bywalcy mogą zaczerpnąć wszelkich informacji o tym miejscu, wydarzeniu oraz zadać pytanie na temat bieżących spraw. Wrażliwość i uśmiech to coś, co nas charakteryzuje, a naszym celem jest sprawić, by ludzie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania. Rejestracja to nie tylko Punkt Info, ale również Punkt z Tłumaczeniami, gdzie będziemy mogli pomóc naszym zagranicznym gościom czuć się częścią This Is Our Time.

OCHRONA

Potrzeba: 24 os.

Ochrona zajmuje się kontrolowaniem i czuwaniem nad bezpieczeństwem i przestrzeganiem ogólnych zasad na konferencji. W tej ekipie ważne jest poczucie odpowiedzialności oraz odwaga. Celem jest sprawić, aby każdy uczestnik i wolontariusz czuł się bezpieczny na wydarzeniu.

PARKING

Potrzeba: 16 os.

W tej ekipie ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego że to z wolontariuszem z Parkingu, uczestnicy wydarzenia spotkają się na samym początku. Najważniejszy jest tu uśmiech i sprawienie, aby ludzie poczuli ,że to naprawdę jest miejsce dla nich. 

NOF KIDS

Potrzeba: 20 os.

NOF Kids to przestrzeń stworzona do duchowego wzrostu dzieci. Poprzez zabawę, muzykę, zajęcia plastyczne, historie biblijne i inne aktywności chcemy, by mogły one doświadczać żywego Boga.
W naszej służbie sprawdzi się zatem każdy, kto lubi prace z dziećmi i ma świadomość, jak ważne jest, by wzrastały one na właściwych fundamentach. W NOF Kids przydaje się również kreatywność i duże pokłady cierpliwości.

GREEN ROOM

Potrzeba: 30 os.

W tym teamie każdy znajdzie coś dla siebie. Greenroom, to rozległy dział, w którym będziesz miał możliwość przygotowywać przekąski dla wolontariuszy, zespołu, mówców i nie tylko. Jeśli masz w sobie pokłady kreatywności i lubisz usługiwać innym, w szczególności jedzeniem, to czekamy na Ciebie. 

NOF CLEAN

Potrzeba: 14 os.

NOF Clean to ekipa, która dba czystość przestrzeni, na której odbywa się wydarzenie This is Our Time. Wierzymy, że dużą częścią tego, aby ludzie czuli się dobrze na wydarzeniu jest również ład i porządek. Jeśli wiesz, że lubisz czystość i masz w sercu współpracę z ludźmi, to służba dla Ciebie

NOF CAFE

Potrzeba: 40 os.

NOF Café to służba tworząca klimatyczną przestrzeń na budowanie relacji w kościele. Przygotowywane przez nas przekąski czy napoje pozwalają ludziom smacznie i przyjemnie spędzić czas. Prowadzimy warsztaty baristyczne, gdzie od podstaw uczymy parzyć kawę i pokazujemy, że służenie innym to świetna zabawa.