WYDARZENIE THIS IS OUR TIME

Nosisz w sobie marzenia Ducha Świętego o Polsce? O Europie? O Twojej lokalnej społeczności?
Czy wierzysz, że Bóg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?
Nie jesteś sam! 

W Nations On Fire wierzymy, że ten naród i ten kontynent ma do odegrania wielką rolę w Bożym planie! Chciałbyś poznać innych, rozkochanych w obecności Ducha Świętego, Bożych zapaleńców, którzy żyją po to, by zobaczyć, jak Królestwo Boże zajmuje kolejne tereny, przemieniając całe rodziny, społeczności, miasta i wioski? 
This Is Our Time (TIOT) to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!

This Is Our Time to największe w Polsce ogólnokrajowe wydarzenie modlitewno-uwielbieniowe, odbywające się w samym sercu naszego kraju — w Warszawie. Jako zjednoczony Kościół Jezusa Chrystusa, pragniemy stanąć jako jedno ciało i razem rozkoszować się tym, co dobry Ojciec dla nas przygotował.

Czego możesz się spodziewać? Przede wszystkim prawdziwej głębi Bożej obecności! 
TIOT to 2 dni wypełnione uwielbieniem, modlitwą oraz inspirującym Słowem, podczas których poczujesz atmosferę Nieba oraz będziesz mógł doświadczyć odświeżającego dotyku Ducha Świętego. To czas wyposażania, posilenia i aktywacji do działania, bo każdy z nas jest powołany i ma do odegrania ważną rolę!


Jeżeli jesteś spragniony Bożego poruszenia, pragniesz widzieć Polskę przemienioną, Europę płonącą blaskiem Bożej chwały, dołącz do tysięcy (!) wierzących, podobnie jak Ty rozeznających, że TO JEST NASZ CZAS! 

29.09-1.10.2023
3 dni zanurzenia w chwale!

Dołącz do ponad 2000 chwalców z całej Polski i ze świata w dwa ostatnie dni września i pierwszy dzień października i zanurz się w nadzwyczajnej rzece Bożej obecności. Przed nami 3 dni wyposażania, dziesiątki godzin uwielbienia i modlitwy oraz nadzwyczajny czas celebrowania Bożej dobroci.
To tu poznasz innych Bożych zapaleńców rozkochanych w obecności Ducha Świętego — ludzi, którzy żyją po to, by zobaczyć, jak Królestwo Boże zajmuje kolejne tereny, przemieniając całe rodziny, społeczności, miasta i wioski!

 

Ewangelizacja na This Is Our Time

W sercu Nations On Fire leży rozszerzanie Królestwa Bożego i wychodzenie z przesłaniem Ewangelii do każdego narodu i języka! Właśnie dlatego w tym roku na This Is Our Time będziemy mieli specjalną otwartą sesję ewangelizacyją, na którą osoby z Warszawy i okolic będą mogły zaprosić swoich przyjaciół, którzy jeszcze nie pojednali się z Bogiem.
A co z tymi z nas, którzy aż rwą się do tego, aby wyjść na ulice Warszawy i zaprosić napotkanych przechodniów? Będzie ku temu sposobność! Będziemy mieli specjalny czas, kiedy każdy, kto czuje przynaglenie, żeby wyjść na ulice Warszawy z przesłaniem Ewangelii i zaproszeniem na otwartą sesję ewangelizacyjną, mógł to zrobić!
Razem wyrwijmy to miasto ze śmierci do życia!

 

10.06.2023
Wielkie otwarcie rejestracji

Zastanawiasz się, kiedy będzie można zarejestrować się na This Is Our Time 2023?
Wielkie otwarcie rejestracji już 10 czerwca! Na start przygotowaliśmy też mega fajną promocję na bilety, dlatego warto działać szybko i dobrze sobie wszystko rozplanować.

To nie koniec niespodzianek!
Wiemy, że każdy z nas jest w innym miejscu życiowo, ma też odmienne potrzeby, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie wiele opcji biletów.

– Bilet Normalny: 139 zł (w okresie promocyjnym 10.06-25.06);
– Bilet Ulgowy: 59 zł;
– Bilet dla Pastora: 139 zł (w okresie promocyjnym 10.06-25.06);
– Bilet Wolontariusza: zniżka 50%
– Bilet Grupowy (10 osób i więcej): zniżka 20%
– Bilet z Rezerwacją Miejsca: cena biletu normalnego + dodatkowe 70 zł;
– Bilet Hojności: cena biletu + kwota wsparcia;
– Dzieci do 9 roku życia: wstęp bezpłatny;

 

Tłumaczenia, czyli łamiemy bariery językowe!

Chciałbyś zaprosić na This Is Our Time 2023 bliską Ci osobę, ale nie mówi ona po polsku? Nic nie szkodzi,
mamy na to sposoby! Całość wydarzenia This Is Our Time będzie tłumaczona na j. angielski, rosyjski i czeski.
W zeszłym roku byliśmy w bardzo międzynarodowym gronie, ponieważ byli z nami przedstawiciele aż 28 narodów!
Każdy język wyzna, że Jezus jest Panem!

 

Chciałbyś być tego częścią? Dołącz do wolontariatu!

Uczestnictwo w This Is Our Time to niezwykła przygoda, ale jeszcze lepiej być częścią rodziny!
 Dołącz do zespołu i razem z nami twórz This Is Our Time 2023!
Uwielbiamy pracę zespołową i doceniamy zaangażowanie naszych wolontariuszy, dlatego też chcemy Was uhonorować specjalną zniżką -50%. Bo warto działać razem!