WYDARZENIE THIS IS OUR TIME

Nosisz w sobie marzenia Ducha Świętego o Polsce? O Europie? O Twojej lokalnej społeczności?
Czy wierzysz, że Bóg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?
Nie jesteś sam! 

W Nations On Fire wierzymy, że ten naród i ten kontynent ma do odegrania wielką rolę w Bożym planie! Chciałbyś poznać innych, rozkochanych w obecności Ducha Świętego, Bożych zapaleńców, którzy żyją po to, by zobaczyć, jak Królestwo Boże zajmuje kolejne tereny, przemieniając całe rodziny, społeczności, miasta i wioski? 
This Is Our Time (TIOT) to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!

This Is Our Time to największe w Polsce ogólnokrajowe wydarzenie modlitewno-uwielbieniowe, odbywające się w samym sercu naszego kraju — w Warszawie. Jako zjednoczony Kościół Jezusa Chrystusa, pragniemy stanąć jako jedno ciało i razem rozkoszować się tym, co dobry Ojciec dla nas przygotował.

Czego możesz się spodziewać? Przede wszystkim prawdziwej głębi Bożej obecności!
TIOT to 3 dni wypełnione uwielbieniem, modlitwą oraz inspirującym Słowem, podczas których poczujesz atmosferę Nieba oraz będziesz mógł doświadczyć odświeżającego dotyku Ducha Świętego. To czas wyposażania, posilenia i aktywacji do działania, bo każdy z nas jest powołany i ma do odegrania ważną rolę!


Jeżeli jesteś spragniony Bożego poruszenia, pragniesz widzieć Polskę przemienioną, Europę płonącą blaskiem Bożej chwały, dołącz do tysięcy (!) wierzących, podobnie jak Ty rozeznających, że TO JEST NASZ CZAS! 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE THIS IS OUR TIME ODBĘDZIE SIĘ 11-12.10.2024