Dołącz do nas, by pomóc na This Is Our Time 2022

This Is Our Time 2022 już coraz bliżej – wierzymy, że dla tysięcy ludzi będzie to niesamowity czas uwielbienia i spotkania się z Bogiem. Nie uda się to jednak bez setek zaangażowanych wolontariuszy! Dołącz i stań się błogosławieństwem nie tylko dla innych, ale również dla siebie – w nowym wymiarze dawania.

Rejestracja wolontariusza na This Is Our Time 2022 została zamknięta

Zespoły:

 

REJESTRACJA

To miejsce, gdzie zarówno nowe osoby jak i stali bywalcy mogą zaczerpnąć wszelkich informacji o tym miejscu, wydarzeniu oraz zadać pytanie na temat bieżących spraw. Wrażliwość i uśmiech to coś, co nas charakteryzuje, a naszym celem jest sprawić, by ludzie znaleźli odpowiedzi na swoje pytania. Rejestracja to nie tylko Punkt Info, ale również Punkt z Tłumaczeniami, gdzie będziemy mogli pomóc naszym zagranicznym gościom czuć się częścią This Is Our Time.

HOST TEAM

Jeśli pragniesz mieć realny wpływ na to wydarzenie i masz serce gospodarza lub jesteś osobą, która patrzy szerzej i lubisz, kiedy inni ludzie czują się dobrze — ten team jest dla Ciebie!
Tutaj? Wiele się dzieje! Zajmujemy się przygotowaniem sali,  pilnujemy porządku podczas przebiegu sesji, dbamy i wygląd tego miejsca oraz o przyjęcie wszystkich uczestników z uśmiechem.  

NOF STORE

NOF Store to przestrzeń stworzona po to, aby przesłanie przebudzenia nieść poza granice budynku kościoła. Tworzymy miejsce z wartościowymi materiałami chrześcijańskimi, zaprojektowane we współczesnym designie. W asortymencie mamy m.in. kolekcje ubrań, torby, przedmioty codziennego użytku i wiele więcej! Od kilku miesięcy współpracujemy z księgarnią Szaron, w której ofercie można znaleźć wiele ciekawych książek. 
NOF Store działa prężnie! 

NOF KIDS

NOF Kids to przestrzeń stworzona do duchowego wzrostu dzieci. Poprzez zabawę, muzykę, zajęcia plastyczne, historie biblijne i inne aktywności chcemy, by mogły one doświadczać żywego Boga.
W naszej służbie sprawdzi się zatem każdy, kto lubi prace z dziećmi i ma świadomość, jak ważne jest, by wzrastały one na właściwych fundamentach. W NOF Kids przydaje się również kreatywność i duże pokłady cierpliwości. 

NOF CAFE

NOF Café to służba tworząca klimatyczną przestrzeń na budowanie relacji w kościele. Przygotowywane przez nas przekąski czy napoje pozwalają ludziom smacznie i przyjemnie spędzić czas. Prowadzimy warsztaty baristyczne, gdzie od podstaw uczymy parzyć kawę i pokazujemy, że służenie innym to świetna zabawa.